Discussion about this post

User's avatar
Nagy Kartal's avatar

Segítségek a pénteki feladatokhoz (a segítségeket erre a kommentre írom meg válaszul):

Heim László's avatar

Ez az összefogósdi gyanús. Ha A ragaszkodik a győztes stratégiához, a vesztes szerepben lévő C nem tud mit tenni. Egyedül B térhet el elsőre úgy, hogy lemond a biztos másodikról úgy, hogy ő kerül vesztes szerepbe. Ekkor persze még kerülhetne nyertes szerepbe, de csak ha C úgy dönt, hogy önként lemond a B által felkínált nyerő helyzetéről. De miért tenné? :-)

1 more comment...

No posts

Ready for more?